Merhaba Sn. Demo

Online Eğitim Yönetim Paneline Hoşgeldiniz! Panelinizde almış olduğunuz temel eğitimin yanısıra ana eğitiminizi destekleyebileceğini düşündüğümüz diğer eğitimlerle ilgili de materyallere ulaşabileceksiniz. Bunun yanında Kigef eğitim network kapsamında bu eğitimleri tavsiye etmenize ve daha fazla kazanç sağlamanıza yardımcı olacak ve sizi geliştireceğine inandığımız içeriklerde yer alacak.

Eğitim Tamamlama Süresi

Yapılacaklar Listesi

Görev Veriliş Tarihi Teslim Tarihi Durumu Ödev
Günün Sorusu-1 25.02.2017 31.03.2017 Yapılmadı
Aylık Kitap Okuma-1
(Kevin Hogan-Konuşarak İkna Psikolojisi)
25.02.2017 31.03.2017 Yapılmadı

Online Yönetim Paneline hızlı bakış

Başlarken öncelikle Destek masamızdan eğitimler ve panelinizle ilgili tüm detayları ve panelinizi hızlı ve en etkili şekilde kullanımınızı sağlayabilecek önerilere göz atın.

e-Bilgi kısmında genel bilgiler yanında almış olduğunuz sertifika ve eğitimlerin kullanımı, size sağlanan hak ve yetkiler gibi bilgilerin detaylarının olduğu gizlilik ve kullanım anlaşmamız süreç için size fikir verecektir.
Dahil olduğunuz sertifika programına ait eğitim modülü başlıkları yan tarafta listelenmiştir. Sol taraftaki menüden bu eğitimlerin e-Kitaplarına ve indirilebilir materyallerine ulaşabilir; yine eğitimle ilgili görsel video ve audioları izleyebilirsiniz.
e-Öğrenme linkinden eğitimlerle ilgili aklınıza takılan ve fikir alışverişinde bulunmak istediğiniz tüm konularda e-Danışmanlarımızla yazışabilirsiniz. Eğitim sürecinde sizden istenen bazı ödev ve uygulamaları da yine bu sayfalarda bulabilirsiniz. Bunlardan günün sorusunda sizden sorular yanıtlamanız istenecek, sağ tarafta bulunan yapılacaklar listesindeki ödevlerin tamamlanarak ödev yükleme sayfasıyla bize iletmeniz beklenecektir. e-Sınav modülünde de almış olduğunuz eğitimlerle ilgili testleri ve sertifika sınavınızla ilgili soruları bulabileceksiniz.
Eğitim sürecinde aklınıza takılan ve danışmak istediğiniz her konuda destek sayfamızdan yardım alabilirsiniz. Destek sayfasında bulamadığınız konu başlıklarını iletişim sayfasından da bize iletebilirsiniz.
Size özel ve kişisel gelişiminize katkı sağlayabileceğini düşündüğümüz bazı eğitim fırsatlarını bulabileceğiniz fırsatlar sayfasına göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Panelinizde yer alan eğitimler

 1. NLP
 2. EFT
 3. Reiki
 4. Hipnoz
 5. Temel Koçluk
 6. Beden Dili
 7. Algılanma ve İmaj Yönetimi
 8. Diksiyon Güzel Konuşma
 9. Etkili Liderlik
 10. Hafıza Teknikleri
 11. Zaman Yönetimi
 12. Etkili İletişim Teknikleri
 13. Çocukla Etkili İletişim
 14. Etkili Sunum Teknikleri
 15. Marka Yönetimi
 16. Özgüven Geliştirme Teknikleri
 17. Proje Yönetimi
 18. Toplam Kalite Yönetimi
 19. Yaratıcı Düşünme Becerileri

İllere göre dağılım

Canlı akış